نمايشگاه بين المللي مصالح، معماري، تكنولوژي و فناوري هاي نوين ساختمان در انتظار بازديدكنندگان متخصص

نمايشگاه بين المللي مصالح، معماري، تكنولوژي و فناوري هاي نوين ساختمان در انتظار بازديدكنندگان متخصص

1393/7/9 1203 0

نمايشگاه بين المللي مصالح، معماري، تكنولوژي و فناوري هاي نوين ساختمان در انتظار بازديدكنندگان متخصص

هفدهمین نمایشگاه بین المللی مصالح، معماری، تکنولوژی و فناوری های نوین ساختمان (سبک سازی و مقاوم سازی) 12 تا 16 مهرماه با حضور 85 مشارکت کننده در قالب 130 غرفه و در 8500 مترمربع فضا از محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی مصالح، معماری، تکنولوژی و فناوری های نوین ساختمان (سبک سازی و مقاوم سازی) 12 تا 16 مهرماه با حضور 85 مشارکت کننده  در قالب 130 غرفه و در 8500 مترمربع فضا از محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، نمایندگان شرکت های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی و غربی، یزد، فارس، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، سمنان، خراسان رضوي، خراسان جنوبي، گيلان، مازندران، البرز و هرمزگان و نمایندگان فروش کشورهای ايتاليا، اسپانيا، آمريكا، آلمان، پرتغال، چين، بلژيك، ژاپن، تركيه، دانمارك و كره در این دوره مشارکت دارند.

انواع ابزارآلات، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، انواع سازه هاي فلزي و بتني، لوله و اتصالات زير بنايي، پوشش های سقف و دیوار و قطعات پیش ساخته، انواع و اقسام بتن، تكنولوژي، افزودني ها، آزمايشگاه ها و خدمات وابسته، تكنولوژي توليد انواع ديوارها، جداكننده ها و سقف هاي توليد شده به روش سبك سازي، انواع مصالح فرآوري شده در بخش مقاوم سازي و سبك سازي، خدمات مهندسي طراحي، نظارت، محاسبات و اجرا، انواع آهن آلات ساختماني، خانه های پیش ساخته، تجهیزات ساختمان(نرده، حفاظ پله و جان‌پناه، شیشه‌های دو‌جداره، آنتی‌رفلکس، UV ، فتوکرومیک) و انواع تزیینات و مصالح ساختمان (انواع گچ‌های ساختمانی، آجرهای نسوز و سبک) از جمله زیرگروه ها و خدمات و تولیداتی است که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

تلفیق نمایشگاه مقاوم سازی و معماری و حضور پر رنگ تر دفاتر نظارت، مهندسی و طراحی ساختمان از ویژگی های این دوره از نمایشگاه است. این نمایشگاه طی ساعات بازدید 15 الی22 برای بازدید علاقمندان و متخصصان دایر است.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر